Jaunais mācību semestris Maijas Pīlāgas Lēdurgas mākslas skolā sākās ar aktīvu gatavošanos valsts konkursam Latvijas profesionālās ievirzes mākslas un dizaina izglītības programmu audzēkņiem. Savukārt Lēdurgas Kultūras namā un Siguldas dzelzceļa stacijas laukuma stikla namiņos plānots, ka jau martā varēs aplūkot skolas audzēkņu radošos darbus, kuru ideju izstrāde un formēšana jau ir sākusies.

Maijas Pīlāgas Lēdurgas mākslas skolas audzēkņi aizvadītajā semestrī piedalījušies daudzās aktivitātēs gan pagasta, gan visa novada mērogā, apgūstot jaunas prasmes, kā arī iepriecinot iedzīvotājus. Vairākas reizes bijusi sadarbība ar Lēdurgas Kultūras namu. Piemēram, audzēkņiem un pedagogiem kopīgi veidojot dāvanas – vairāk nekā 100 kļavu formas trauciņus rudenīgās krāsās – kā sveicienu Senioru dienā. Suvenīri priecēja seniorus no Lēdurgas, Pēterupes, Turaidas, Krimuldas, Inciema, Zvejniekciema un Sunīšiem. Savukārt vēlāk, pirms Ziemassvētkiem, pēc Lēdurgas Kultūras nama aicinājuma audzēkņi iesaistījās svētku gaidīšanas laika akcijā, izrotājot kultūras nama logus. Semestra laikā bērniem bija arī iespēja parādīt savu patstāvību un spēju strādāt individuāli mājās, kad uz Latvijas valsts svētkiem katram bija jāizgatavo burciņa īpašā noformējumā. Pedagogi šajā laikā veidoja noformējumu pie skolas un bērnudārza teritorijas sētas, lai radītu svētku noskaņu pagasta iedzīvotājiem.

Ne tikai audzēkņi, bet arī pedagogi nepārstāj mācīties un parādīt savu sniegumu kolēģiem citās mācību iestādēs. Tādēļ Maijas Pīlāgas Lēdurgas mākslas skolas pedagogi piedalījās Siguldas mākslu skolas “Baltais flīģelis” organizētajā skolotāju dienai veltītajā izstādē “Satikšanās prieks”. Izstādē piedalījās pedagogi no Siguldas, Krimuldas, Inčukalna, Mālpils, Vangažiem, Līgatnes un Sējas. Skolu izstādē pārstāvēja pedagogi Laima Smaida Helmūte, Sanda Zaķe, Eva Keiša un Aivis Zariņš ar sevis radītajiem radošajiem darbiem. Skatītājus priecēja spilgti mākslas darbi, kuros atklājās katra mākslinieka savdabība un rokraksts.

Mācību gada pirmā semestra noslēgumā ar Pateicības rakstiem tika sumināti centīgākie skolas audzēkņi par ļoti labu un teicamu mācību darbu un atbildīgu attieksmi pret attālināto mācību darbu.