Lai nodrošinātu daudzveidīgas un kvalitatīvas profesionālās mākslas pieejamību Siguldas novadā, iepazīstinātu un izglītotu sabiedrību par mākslas vēsturiskajām un mūsdienu izpausmēm, akcentējot laikmetīgos procesus, un popularizētu Siguldas unikālo, ar izcilām personībām saistīto kultūrvēsturisko mantojumu, kultūras centrs „Siguldas devons” aicina izstāžu veidotājus pieteikt vizuālās mākslas, foto, dekoratīvi lietišķās mākslas un dizaina jomas, kā arī kultūras mantojuma izstādes. Plānots, ka kopumā 2020. gadā kultūras centrā „Siguldas devons” varēs aplūkot astoņas izstādes; vienas izstādes norise iecerēta līdz pusotram mēnesim.

Personālizstādi, mākslinieku grupas vai kuratora veidotu izstādi aicinātas pieteikt fiziskas un juridiskas personas, kas kultūras centrā „Siguldas devons” pēdējo divu gadu laikā izstādes nav pieteikušas. Pieteikums līdz 21. oktobrim jāiesniedz aizlīmētā aploksnē ar norādi „Izstāde Siguldas devonā” kultūras centra „Siguldas devons” 1. stāvā klientu administratoram, nosūtot pa pastu kultūras centram „Siguldas devons”, Pils iela 10, Sigulda, LV-2150, vai sūtot uz e‑pasta adresi kultura@sigulda.lv ar norādi „Izstāde Siguldas devonā”, pievienojot šādus dokumentus:

Iesniegtos pieteikumus saskaņā ar kultūras centra „Siguldas devons” 2020. gada apstiprināto izstāžu sarakstu izskatīs Siguldas novada Kultūras centra izveidota komisija. Par rezultātiem izstāžu pieteicēji tiks informēti ne vēlāk kā viena mēneša laikā pēc pieteikuma iesniegšanas termiņa beigām, atbildes vēstuli sūtot uz pieteikumā norādīto adresi.

Kultūras centrs „Siguldas devons” kalendārā gada apstiprināto izstāžu realizācijas laikā uzraudzīs un uzturēs izstāžu telpas, nodrošinās publicitāti Siguldas novada Kultūras centra vispārpieņemtajā kārtībā, izmantojot pieteicēja sagatavoto un iesniegto informāciju, tulkos angļu valodā izstādes anotācijas un mākslas darbu etiķetes, sagatavos un izvietos etiķetes izstādē, maketēs, nodrošinās informatīvo materiālu (plakātus, reklāmas banerus) izveidi un publicitāti Siguldas novadā tam atvēlētajās vietās.