28. aprīlī Siguldas Mākslu skolā “Baltais flīģelis” izskanēja koncerts “Ievziedu pulss”, kas norisinājās Vidzemes reģiona mūzikas skolu izglītības programmu “Pūšaminstrumentu spēle” ikgadējās metodiskās dienas ietvaros.
Koncerts notika, sadarbojoties Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas metodiķiem ar Siguldas Mākslu skolas “Baltais flīģelis” vadību un skolotājiem. Priekšnesumus sniedza vecāko klašu audzēkņi, topošie pūšaminstrumentālisti no sešpadsmit mūzikas skolām. Daudzveidīgais repertuārs profesionālā izpildījumā sniedza gandarījumu gan pašiem jaunajiem mūziķiem, gan viņu skolotājiem, gan kuplajai klausītāju saimei. Koncerta noslēgumā uzstājās siguldieši – pūtēju orķestris “Sudrabskaņa” (diriģenti Elmārs Rudzītis un Arnis Šmitiņš), kam pievienojās arī visi pārējie reģiona audzēkņi, izveidojot skanīgu kopīgu orķestri. Tā izpildījumā skanēja A. Krūmiņa kompozīcijas “Seši mazi bundzinieki”, “Mazliet ar vieglu smaidu” un pacilājošais, humoristiskais skaņdarbs “Lieka štuka” S. A. Universa aranžijā. Emocijām bagāto koncertu aizrautīgi vadīja A. Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas audzēkņi. Klātesošie skolotāji dalījās pedagoģiskajā pieredzē un ieklausījās “Baltā flīģeļa” flautas spēles skolotāja Mika Vilsona stāstījumā par dažādām metodiskām niansēm un skatuves kultūras izkopšanu. Pasākuma noslēgumā ikviens skolotājs saņēma apliecību par pedagogu profesionālo pilnveidi.

30. aprīlī “Baltajā flīģelī” norisinājās mūzikas skolu koru Draudzības festivāls. Tajā piedalījās Augusta Dombrovska Rīgas Mūzikas skolas koris “Strautiņš”, Strenču Mūzikas skolas meiteņu koris “Somnium”, Smiltenes Mūzikas koris “SOL”, Pāvula Jurjāna Rīgas Mūzikas skolas koris un Siguldas Mākslu skolas ”Baltais flīģelis” koris “Sadziedam!”
Kori uzstājās ar brīvi izvēlētām programmām. Repertuārs bija katra kora iespējām un temperamentam atbilstošs, izpildījums tīrskanīgs un publiku uzrunājošs. Jauniešiem bija lieliska iespēja klausīties citu koru priekšnesumus, iepazīt skaistu un daudzveidīgu mūziku, kā arī koncerta noslēgumā muzicēt visiem kopā, dziedot iemīļotas R. Paula un I. Kalniņa dziesmas. Varenā kopkora stingrais pamats bija īpašā instrumentālā grupa (E. Gruzniņa klavieres, G. Kalniņš ģitāra, J. Špacs sitaminstrumenti).
Jāuzteic ne tikai diriģentes Solveigas Vītoliņas iniciatīva, sapulcinot korus uz Draudzības festivālu, bet arī diriģentes sirsnīgā vakara vadība, veidojot saistošus dialogus ar koristi Agnesi, kura bija tērpusies spilgtā zemenes kostīmā.
Koncertam sekoja “Sadziedam!” jauniešu sagatavotā viktorīna par mūsu skolu un savu kori, līksma izdancošanās Katrīnas Albužes vadībā.

Atzinīgus vārdus par sirsnīgo uzņemšanu izteica daudzi un novēlēja, lai šie pasākumi kļūst par ikgadēju tradīciju.