Lai bērni pēc mācībām skolā varētu nokļūt uz biedrību “Cerību spārni” un piedalīties sociālās rehabilitācijas nodarbībās, kā arī skolēni no Mālpils varētu ērtāk nokļūt uz izglītības iestādēm Siguldā, no 2. februāra būs izmaiņas reģionālās nozīmes maršrutos Sigulda–Allaži–Mālpils un Sigulda–Jūdaži–More–Eglaine, kā arī saistītajā reisā Nītaure–Ķēči–More–Nītaure. Savukārt maršrutā Rīga–Ropaži–Allaži–Sigulda mainīts vienas pieturas nosaukums.

Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 6876 Sigulda–Allaži–Mālpils darba dienu un sestdienu reisā plkst. 7.00 no Mālpils autobuss turpmāk apstāsies arī Siguldas pieturās “1. pamatskola”, “Barona iela” un “Ģimnāzija”.

Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 5087 Sigulda–Jūdaži–More–Eglaine darba dienu reisā plkst. 13.45 no Nītaures autobuss turpmāk apstāsies arī pieturā “Slimnīca” (mācību laikā).

Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 6251 Rīga–Ropaži–Allaži–Sigulda pietura “Ulbroka” turpmāk būs ar nosaukumu “Ulbrokas rotācijas aplis” (izmaiņu realizētājs – Rīgas pašvaldība).

Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 5610 Nītaure–Ķēči–More–Nītaure pēcpusdienasreiss no Nītaures būs desmit minūtes vēlāk – plkst. 15.40 (līdz šim – plkst. 15.30). Autobuss tajā kursē darba dienās mācību laikā.

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos autobusu maršrutos nodrošina AS “CATA”. Izmaiņas ATD saskaņojusi ar Vidzemes un Rīgas plānošanas reģioniem.