Līdz 28.decembrim var iesniegt pro­jek­tus prog­ram­mā “Dalī­ba star­ptau­tis­kās izstā­dēs un tirdznie­cī­bas misi­jās”. Uz doto brī­di (dati uz 14.09.2007) prog­ram­mas finan­sē­jums ir LVL 1 346 961,47 (*ievē­ro­jot atbal­sta prog­ram­mā pie­eja­mo finan­sē­ju­mu, pro­jek­tu pie­ņem­ša­nu var izbeigt ātrāk!)
 
Atbal­sta prog­ram­mu finan­sē no Eiro­pas Reģio­nā­lās attīs­tī­bas fon­da līdzek­ļiem un Lat­vi­jas valsts budže­ta līdzek­ļiem. Kopē­jais atbal­sta prog­ram­mai pie­eja­mais finan­sē­jums ir 3750000 latu, tai skai­tā valsts budže­ta finan­sē­jums 1125000 latu jeb 30 % no kopē­jā atbal­sta prog­ram­mas finan­sē­ju­ma.
 
Atbal­stu var saņemt jeb­ku­ra mazā un vidē­jā komer­csa­bied­rī­ba, kura ir juri­dis­ka per­so­na un atbilst Minis­tru kabi­ne­ta notei­ku­miem Nr. 381 minē­ta­jiem kri­tē­ri­jiem.
 
Vienā pro­jek­ta iesnie­gu­mā var ietvert atbal­stu dalī­bai vai­rā­kās star­ptau­tis­kās izstā­dēs vai tirdznie­cī­bas misi­jās. Pie­šķi­rot atbal­stu, ievē­ro šādus nosa­cī­ju­mus:
1. atbal­stu var saņemt dalī­bai izstā­dē vai tirdznie­cī­bas misi­jā, kas bei­dzas ne vēlāk kā 2008.gada 1.jūnijā;
2. atbal­stu nevar saņemt dalī­bai izstā­dē vai tirdznie­cī­bas misi­jā, kas sāku­sies pirms līgu­ma noslēg­ša­nas ar aģen­tū­ru.
 
Sīkā­ka infor­mā­ci­ja Lat­vi­jas Inves­tī­ci­ju un attīs­tī­bas aģen­tū­ras mājas lapā www.liaa.gov.lv