Sestdien, 8. martā, plkst. 13.00 Inciema tornī notiks trešais cikla “Anšlava Sestdiena” pasākums, kas apmeklētājus vedīs no Inciema līdz Holivudai, un tas būs īsts dzīves cirks! Šoreiz atklāsim un spēlēsim galda spēli “Dzīves Cirks”. Daļa no pasākuma dalībniekiem spēlēs komandās, un tā komanda, kura ātrāk sasniegs Holivudu, tiks apbalvota. Savukārt skatītājiem būs iespēja ne tikai komandas atbalstīt, bet arī piedalīties citās dzīves cirka cienīgās aktivitātēs.

Pērn, Anšlava Eglīša 118. jubilejas svinībās, tikāmies ar galda spēles “Dzīves Cirks” autoru Kristeru Makaru, kurš, mācoties Krimuldas vidusskolā skolotāja Vitolda Kucina vadībā, izveidoja spēli “Dzīves Cirks”, kas balstīta uz Anšlava Eglīša atmiņu romāna “Pansija pilī” notikumiem. Mums bija iespēja apskatīt spēles maketu un klausīties stāstos par tās izveidi, bet nu “Dzīves Cirks” ir gatavs, un tā spēlēšanu varēs ne tikai vērot darbībā, bet iegādāties īpaši izstrādātu un rūpīgi apdomātu galda spēli, kas ir radīta ierobežotā daudzumā.

2025. gadā aizsāktais pasākumu cikls “Anšlava Sestdienas” notiek no janvāra līdz aprīlim, kur katra mēneša otrajā sestdienā noritēs radoša pievēršanās Anšlava Eglīša darbiem vai ar rakstnieku saistītām tēmām par literatūru un mākslu.

“Anšlava Sestdienas” norisinās Siguldas novada Inciemā. Inciema tornī un tā apkārtnē regulāri iespējams apmeklēt gan dažādus kultūras pasākumus, gan viesoties Anšlava Eglīša interaktīvajā ekspozīcijā.

Pasākums ar iepriekšēju pieteikšanos, zvanot uz tālruņa numuru 26752873.