Augustā Kuldīgas novadā skautu un gaidu mežā Tigavā, Siguldas 83. skautu un gaidu vienības bērni un jaunieši piedalījās Lielajā Latvijas skautu un gaidu nometnē “Tīkls – Latviešu gaidām 100”.
Nometnē jauniešiem bija iespēja satikt skautus un gaidas no visas Latvijas, kopīgi veidot draudzības tīklus, paplašināt savas zināšanas par latviešu gaidisma vēsturi, piedalīties dažādās interesantās un izglītojošās nodarbībās. Skauti devās divu dienu pārgājienā, kurā bija jāizpilda dažādi uzdevumi, brauca ar laivām un Sup dēļiem. Nometnes laikā norisinājās arī ciemiņu dienas tirdziņš un izsole.
Siguldas 83. skautu un gaidu vienība izsaka pateicību Siguldas novada pašvaldībai par vienības atbalstu dalībai šajā nometnē, kā arī paldies brīvprātīgajiem, kas palīdzēja vienības ikdienas gaitās nometnes laikā.
Siguldas 83. skautu un gaidu vienība ir biedrības “Latvijas skautu un gaidu centrālā organizācija” struktūrvienība Siguldā. Siguldas vienībā aktīvi darbojas vairāk kā 80 bērni un jaunieši. Šogad Siguldas 83. skautu un gaidu vienība sāk savu 5. jubilejas sezonu.
Informāciju sagatavoja:
Siguldas 83. skautu un gaidu vienības vadītāja vietniece
Antra Kalniņa
Foto: Kaspars Teilāns
Warning: Undefined array key "cookies_done" in /var/www/vhosts/sigulda.lv/httpdocs/wp-content/plugins/oxygen/component-framework/components/classes/code-block.class.php(133) : eval()'d code on line 4
NULL
Warning: Undefined array key "cookies_all" in /var/www/vhosts/sigulda.lv/httpdocs/wp-content/plugins/oxygen/component-framework/components/classes/code-block.class.php(133) : eval()'d code on line 5
NULL