×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 26. aprīlis
Šodien sveicam: Alīna, Sandris, Rūsiņš
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

SOS!!!
Lulu
2014-08-27
Labdien!
Man īsti nav skaidrs, kāpēc joprojām nav nekādu ātrumu ierobežojošu darbību Mores ielā (gar bērnudārzu "Saulīte"???
Negribu dzirdēt (lasīt) nekādas atrunas par privātām zemēm utt.!!!
Kopš ir aizvērta izeja uz šoseju Pīlādžu ielai, gar bērnudārzu pa Mores ielu ir ļoti intensīva satiksme, it sevišķi no rītiem un pēcpusdienās! Ātrums pārsniedz atļautos 50km/h.... Nav man ierīces, lai precīzi pateiktu, bet jau divas reizes esmu nošķiesta gan es, gan mans bērns no galvas līdz kājām, kad dodamies mājup...Var jau pieminēt braukšanas kultūru un cieņu vienam pret otru, bet... Dzīves realitāte ir cita...
Mans ierosinājums būtu šo ielu pārvērst par vienvirziena ielu virzienā no šosejas uz Helmaņa ielas pusi! Visi, kas steidzas uz darbiem utt. no privātmāju rajona, varētu braukt pa Zinātnes ielu un nenoslogotu Mores ielu....
Drīz būs ziema, bērni uz bērnudārzu nāks un brauks arī tad... Cik lieli būs sniega vaļni, to mēs varam tikai minēt... Bet pagaidām ir lietus un dubļu laiks... Tās bedres ielas malā ir joprojām. Kā izkļūt no mašīnām ar maziem bērniem, tas pagaidām nevienu neuztrauc, tikai vecākus.....

Zane_Lauka
 - 2014-08-28 09:16
Cienītā! Un kā, jūsuprāt, uz bērnudārzu vedīs savus bērnus paši Peltes iedzīvotāji, kuriem tad arī Pīlādžu ielas izbrauktuve ir aizslēgta? Ar vēēēēl lielāku līkumu caur Zinātnes ielu, veicot kreiso pagriezienu, kas arī ir bīstams? Piekrītu par ātruma samazināšanu vai par ātruma ierobežojošiem vaļņiem, bet ne par vienvirzienu. Es domāju, ka šis ir gana labs instruments, lai tie, kuri steidzas, izvēlētos pastāvēt pie luksofora Zinātnes ielā, nevis bremzēt pie ātrumvaļņiem Mores ielā.
Atbilde: Zane_Lauka
Lulu
 - 2014-08-29 20:08
Paldies par komentāru!
Bet ceru, ka saprotat, ka Mores ieliņas problēma ir liela!?! Risinājums būtu jāmeklē....
Atbilde: Zane_Lauka
cirliitis
 - 2014-09-03 14:16
Ātrumu ierobežojošie valņi netikai kur Jūs sakāt, bet vēl vienu uz institūta ielas pie arhīva. Vienmēr skatos uz riepu pēdām zālienā un brīnos vai nav apnicis atbildīgajiem ziemā pa trīs lāgiem sadauzītās laternas atjaunot? Varbūt viens ātrumvalnis būtu lētāks, nekā tas viss..
Atbilde: Zane_Lauka
rihinators
 - 2014-09-09 10:41
Nu bet ar to jau tak bija jārēķinās, ka Pīlādžu ielu aiztaisīs, tad visi brauks gar bērnudārzu, pa īsāko ceļu apejot luksoforu. Kurš gan gribēs braukt tālāk un vēl pietam stāvēt pie luksofora, ja to var nedarīt. Varbūt pirms kaut ko izdara vajag kārtīgi padomāt, nevis tik mehāniski izdarīt un tad gan jau kaut kā..... tas tak bija skaidrs, ka cilvēki meklēs citus īsākus ceļus. Attaisiet vaļā Pīlādžu ielu un uzreiz būs mazāka satiksme gar bērnudārzu. Tā ir, ka atbildīgās iestādēs strādā cilvēki bez loģiskās domāšanas.... To pašu var teikt arī par Rīgas jaunajiem veloceliņiem..... bet tas jau ir cits stāsts...
Administrācija
 - 2014-09-01 10:25
Labdien!
Īpašumu, būvniecības un investīciju pārvalde skaidro, ka tiek plānots izstrādāt satiksmes organizācijas detālplānojumu minētajā kvartālā un tad tiks pieņemts lēmums par satiksmes organizāciju Mores ielā.
Atbilde: Administrācija
cirliitis
 - 2014-09-03 14:08
Neko dižu te nevajag plānot, vienkārši Helmaņa gubļu un grambu brīnumu pārvērst par normālu izbraucamu ielu visā tās garumā. Ne tikai bērnudārza un nelaimīgo pīlādžiešu galā bet arī otru galu līdz judažu ielai sakārtot. Tā manuprāt civilizētā pasaulē dara, ka paralēli šosejai veido alternatīvu ceļu iekšējai satiksmei.
Bet tik un tā tas vien neko nerisinās. Jāmainās ir cilvēkiem. Pēc pīlādžu ielas slēgšanas mūsu galā tik tiešām ir uzradies daudz dīvaini, nevērīgi vai pat agresīvi braucošu mašīnu. Nu acīmredzo ne ko kosmosa, bet no tāpaša ābeļdārzu rajona tās nāk. Un tas liek domāt, ka tur dzīvojošie ir ļoti vieglprātīgi vai neizglītoti vai .. nezinu pat kā to nosaukt. Varbūt pašvaldībai uz pīlādžu rajonu kādus siciālos darbiniekus vai psihologus biežāk jāsūta, lai izpēta, izglīto..

Pasākumi