×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 10. maijs
Šodien sveicam: Maija, Paija
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

Darbs Sigulda
Anita
2010-03-21
Jau no septembra mekleju darbu Sigulda.Esmu pardeveja ar darba pieredzi.Ir sutiti cv,bet visapkart valda bezgaligs klusums.Ja ir iestade,kas var piedavat darbu,busu pateiciga.

Aigars
 - 2010-03-21 12:09
TC Šokolāde vērsies vaļā Čilipica - ir vakances.
Dzintars
 - 2010-03-22 13:50
es atradu darbu tepat majas lapa visvisadi piedevajumi te reizem paradas.
Zanna
 - 2010-04-27 16:10
Suti vai nesuti tos cv,jegas tapat nekadas.Kaut uz to pasu "Cili picu" ari nosutiju,bet ka jau gaidiju-klusums.Kaut tev kada pieredze par so jomu,vini tapat panems vai nu kadu savu rada gabalu vai draugu,draugu draugus utt.Ja,un gadi ari nau tie,kaut tevi personigi nau redzejusi.
Indra
 - 2010-04-28 13:44
Man gan atnāca atteikums no Čili picas ;) Un nesen tiku pie darbiņa Siguldā, tā ka laikam tā vaina jāmeklē sevī, nevis citos ;) Ir jau taisnība, ka labāk paņems to rada gabalu, bet visur jau tā nav!
Kings
 - 2010-05-23 04:58
vai šajās iestādēs var nopelnīt vismaz kā minimums 500 latus nedēļā? ar savu pieredzi es varētu strādāt Gāles namā par menedžeri, bet stipri šaubos vai viņi man maksās 2000 Ls mēnesī, jo šeit UK es saņemu par to 4370 mārciņas pa 4 nedēļām (uz rokas, jau pēc visu nodokļu nomaksas). :)
braly
 - 2010-05-23 22:53
King!Vergo vien tālāk!!Tas ir labi,ka Tevis te nav!!
Inga
 - 2010-07-06 09:46
Acimredzot Jusu CV ir kaut kas tads, kas neapmierina darba deveju... tie, kas ir gribejusi-darbu ir atradusi... apdomajiet...

Pasākumi