Svētdien, 21.augustā, tika noskaidroti skriešanas seriāla „Sigulda Up Cup” ceturtā, noslēdzošā posma uzvarētāji – ātrākais renes skrējējs un skrējēja.
Sacensībās piedalījās 69 dalībnieki. Bija ieradušies skrējēji ne tikai no Siguldas novada, bet arī no Rīgas, Ikšķiles, Ogres, Cēsīm un Carnikavas, kā arī divi skrējēji no Vācijas.
SV10 – SV16 un S50 grupu dalībnieki veica 400 metru garu distanci, pārējo grupu dalībnieki – 800 metru distanci.
Renes skrējiena uzvarētāji:
Grupa |
Vārds, uzvārds |
Komanda |
Laiks minūtēs |
S–10 |
Dārta Neimane |
Siguldas Sporta skola |
01:38 |
S–12 |
Dārta Auziņa |
Siguldas Sporta skola |
01:30 |
S–14 |
Elza Lešinska |
SK „Turaida” |
01:24 |
S–16 |
Madara Auziņa |
Siguldas Sporta skola |
01:43 |
S–18 |
Loreta Lemberga |
Siguldas Sporta skola |
04:01 |
S–20 |
Marta Jansone |
Cēsis |
03:36 |
S–30 |
Iveta Caune |
Cēsis |
03:55 |
S–40 |
Alda Smoļenska |
Sigulda |
04:28 |
S–50 |
Anita Zālīte |
Sigulda |
01:57 |
V–10 |
Miks Mejers |
Individuāli |
01:41 |
V–12 |
Jānis Kravalis |
Siguldas Sporta skola |
01:23 |
V–14 |
Renāts Lācis |
Siguldas Sporta skola |
01:22 |
V–16 |
Ričards Fedečko |
Sigulda |
01:36 |
V–18 |
Edgars Daugulis |
Skeleton.lv |
02:52 |
V–20 |
Gints Skroderis |
Sigulda |
03:00 |
V–30 |
Viesturs Raipulis |
Rīga |
03:41 |
V–40 |
Mamaijs Ģirts Lešinskis Edgars |
Saulkrasti Sigulda |
03:18 |
V–60 |
Viktors Suborins |
Carnikava |
04:07 |
Galvenā cīņa notika par titulu „Ātrākais renes skrējējs un skrējēja” ,kuru saņem absolūti labākā rezultāta īpašnieki. Šogad titulu ieguva cēsiniece Marta Jansone 03:36 un siguldietis Edgars Daugulis 02:52.
Sacensību kopvērtējumā, kur tika vērtēti četri posmi, pirmās vietas ieguva: S10 Lelde Pāķe (Saulkrasti), V10 Krists Grava (Līgatne), S12 Dārta Auziņa (Siguldas Sporta skola), V12 Jānis Kravalis (Siguldas Sporta skola), S14 Līna Gaile (Siguldas pilsētas vidusskola), V14 Sandijs Suhanovs (Siguldas Sporta skola), S16 Madara Auziņa (Siguldas 1.pamatskola), V16 Ričards Fedečko (Allažu pamatskola), S20 Lelde Bērziņa (Siguldas Sporta skola), S30 Lauma Mamaja, V30 Viesturs Raipulis, S40 Alda Smoļenska,V40 Edgars Lešinskis (SMK/Turaida), S50 Anita Zālīte (Sigulda), V60 Viktors Suborins (Carnikava).
Pasākumu organizēja biedrība „Siguldas Maratona klubs” sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvaldi.
Ar pilnu rezultātu sarakstu iespējams iepazīties šeit.
© www.sigulda.lv
Apskatīt komentārus